O nas

Wyłącznym dystrybutorem marki KW na terenie Polski jest firma amiplay® .

KW dogs and cats products to firma rodzinna założona w 1972 roku, założycielką jest miłośniczka psów i groomerka Kathe Winhter .
KW reprezentuje produkty najwyższej jakości. W ofercie znajdują się szampony, środki do czyszczenia uszu, środki do pielęgnacji sierści i różne inne produkty , które powstały we współpracy z profesjonalnymi laboratoriami, weterynarzami i  groomerami .
Wszystkie produkty zostały opracowane specjalnie dla zwierząt; pod ścisłym nadzorem farmaceutów, weterynarzy i groomerów przy użyciu  wysokiej jakości składników.

Dlaczego KW ? Dla nas najwyższym priorytetem jest wysoka jakość wyrobów KW oraz bezpieczeństwo ich stosowania. Przed wdrożeniem, nowy produkt przechodzi wszystkie wymagane badania dermatologiczne, które są przeprowadzane przy wykorzystaniu metod alternatywnych. Dzięki temu mamy 100% pewności że spełnia on europejskie wymagania odnośnie bezpieczeństwa

O firmie amiplay

Jesteśmy niezależnym producentem rozwiązań premium w obszarach wypoczynku, spaceru, zabawy i przewozu dla psów. amiplay® została założona w 2002 roku przez Michała Dziewiątkowskiego i jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek zoologicznych przez konsumentów w Polsce. Nasze produkty są kupowane przez klientów sklepów zoologicznych, sklepów wielobranżowych oraz specjalistycznych sklepów ogrodniczych i budowlanych w kanale nowoczesnym i tradycyjnym w ponad 30 krajach świata. Ponadto, współpracujemy z renomowanymi producentami żywności i suplementów, środków pielęgnacyjnych i farmaceutycznych oraz akcesoriów dla zwierząt.

Wyroby amiplay® w całości projektujemy oraz wytwarzamy w naszych dwóch zakładach produkcyjnych w Polsce pod okiem specjalistów z wieloletnim doświadczeniem w branży włókienniczej. Nasze biuro projektowe wydaje kilkadziesiąt nowości rocznie a dzięki własnym kompletnym liniom produkcyjnym oraz magazynom surowców i wyrobów gotowych zapewniamy wysoką dostępność produktów i krótki czas dostawy.